seriale dla kobiet
fot. Pexels.com

Zaplanowałaś babski wieczór z koleżankami? A może masz ochotę spędzić trochę czasu tylko we własnym towarzystwie? W tym artykule przedstawimy propozycje seriali dostępne na Netflixie, które umilą popołudnie niejednej kobiecie.

Przeczytaj też: http://www.blondeworld.pl/kobiece-nowosci-seriale/

Seriale dla kobiet

2020 rok wymusił na nas przesiadywanie w domu. Pandemia nie sprzyjała m.in. spotkaniom z przyjaciółkami na kawę czy pójściu do kina w babskim towarzystwie. W zeszłym roku Netflix wyszedł naprzeciw potrzebom kobiet, oferując nowe seriale dedykowane płci pięknej. Każda z pań znajdzie na platformie ciekawą propozycję serialową dla siebie.

Propozycje babskich seriali

  • Facet na święta – propozycja dla miłośniczek romantycznych komedii ze Świętami w tle. Serial opowiada o singielce mającej dość uszczypliwych komentarzy ze strony rodziny odnośnie jej staropanieństwa. Dla świętego spokoju postanawia szybko znaleźć faceta, którego mogłaby zabrać do domu na święta Bożego Narodzenia.
  • Tiny Pretty Things – serial oparty na książce o tej samej nazwie. Przypadnie do gustu szczególnie kobietom kochającym taniec, ponieważ jego historia toczy się w szkole baletowej pełnej rywalizacji i intryg.
  • Bałagan, jaki zostawisz – serial, który serca pań interesujących się tematyką kryminalną. Ten hiszpański dramat opowiada o nauczycielce pracującej w szkole średniej, którą prześladuje sprawa niewyjaśnionej śmierci.
  • Start-up – propozycja dla wielbicielek technologii. Ten koreański serial opowiada o rywalizacji młodych przedsiębiorców działających w branży technologicznej. Znalazło się tu również miejsce na firmowe romanse.
  • Bridgertonowie – serial inspirowany książkowym bestsellerem. Historia toczy się w Londynie w czasach regencji. Opowiada o miłosnych i życiowych rozterkach rodzeństwa pochodzącego z potężnej brytyjskiej rodziny. Serial rozkocha w sobie niejedną panią.

Zobacz także: http://www.toysboard.pl/witaminy-dla-kobiet-odpowiednia-suplementacja/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here