jaką zabawkę wodną ogrodową kupić dziecku?

Kiedy za oknem temperatura wzrasta i pojawiają się pierwsze promienie słoneczne, każdy maluch chce spędzać swój wolny czas w ogrodzie. Aby umilić mu ten czas, warto zainwestować w zabawki wodne ogrodowe. Na rynku jest ich cała masa, mimo że nie są aż tak bardzo popularne, przynoszą wiele zabawy i frajdy dzieciakom.

Zabawki wodne dla dzieci – które warto wybrać?

Każdy maluch uwielbia pluskać się w przydomowym basenie, aby zapewnić mu 100% bezpieczeństwo należy zaopatrzyć do w rękawki dmuchane oraz nie można zapomnieć o kremie z filtrem. Tylko odpowiednio przygotowany maluch, może beztrosko bawić się pod okiem rodzica.

Aby dodatkowo uatrakcyjnić mu tą zabawę, należy zakupić dmuchane zabawki do wody, najpopularniejsze są dmuchane koła, materace i kaczki. Obowiązkowym dodatkiem podczas kąpieli w basenie jest również piłka plażowa, którą można się bawić na różne sposoby.

Zabawkowe strzykawki na wodę lub pistolety na wodę są rodzajem zabawek, które są bardzo często wybierane przez małych chłopców. Maluchy uwielbiają oblewać się wodą. Jest to dla nich niesamowita rozrywka, zwłaszcza jak bawią się z rodzeństwem.

Zabawki wodne ogrodowe dla dzieci

Zabawki wodne ogrodowe dla najmłodszych

Zabawki wodne ogrodowe nie są dedykowane wyłącznie starszym dzieciom, młodsze również mogą z nich korzystać. Najlepszym wyborem dla maluchów są stoliki oraz maty wodne.

Maty wodne służą do pisania oraz rysowania. W upalny dzień można je podłączyć do węża ogrodowego i będą wtedy również świetną ochłodą. Z takiej maty dzieci mogą korzystać na dwa sposoby, albo leżakować na świeżym powietrzu, jeśli odłączymy dopływ wody. Druga opcja to wykorzystanie takiej maty do mgiełki wodnej. Każda mata ma okrągły kształt i dziurki, jeżeli podłączymy ją do wody, przez dziurki będzie wydobywać się chłodząca mgiełka.

Stolik wodny jest dedykowany dla dzieci do 3 roku życia. Występuje w różnorodnych kształtach, kolorach i designie. Jego możliwości i funkcjonalność zależą od modelu, który wybierzemy. Na rynku stoliki wodne dostępne są w połączeniu z innymi zabawkami ogrodowymi, takimi jak: piaskownica, basen oraz fontanna wodna.

Przeczytaj też: http://www.eduforum.pl/samochody-akumulator-dla-dzieci-wybrac-pierwszy-pojazd/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here