Wiele osób na początku swojej kariery nie marzy nawet o tym, by w przyszłości zostać menedżerem lub kierownikiem w firmie, w której stawiają pierwsze kroki w zawodzie. Część z nich wyróżnia się się na tle innych pracowników posiadaną wiedzą i umiejętnościami i dojrzewa do sukcesu zawodowego; często to prezesi i bezpośredni przełożeni sygnalizują, że jest szansa na awans. Warunkiem jest zazwyczaj ukończenie odpowiednich studiów podyplomowych lub specjalistycznych kursów – aby zostać menedżerem i efektywnie zarządzać zespołem potrzebna jest konkretna, praktyczna wiedza. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji są kursy menedżerskie – świetne dla osób, które chcą pokonywać kolejne szczeble w drabinie zawodowej, ale jednocześnie nie mają możliwości podjęcia studiów.  

Kursy menedżerskie w WSB Gdańsk: sprawdź, czego się na nich nauczysz

Grupa WSB prowadzi różnego rodzaju szkolenia – niektóre z nich powstają specjalnie na zlecenie firm i są projektowane z myślą o konkretnych potrzebach. Większość szkoleń ma jednak charakter otwarty, co oznacza, że mogą w nich wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby. Podobnie jest w przypadku kursów menedżerskich; np. WSB w Gdańsku oferuje udział w kursie ABC menedżera. Istotny jest tu program szkolenia i zakładane cele; uczestnicy w ciągu dwóch dni skupią się na czterech modułach, które odgrywają kluczową rolę w pracy menedżera. Osoba biorąca udział w kursie pozna techniki budowania swojego autorytetu wśród innych pracowników, nauczy się, jak określić role zespołowe i rozwiązywać problemy, które powstały w grupie. Zostanie także wyposażona w wiedzę o narzędziach planowania, delegowania i motywowania. Dzięki temu uczestnik szkolenia nie tylko zostanie przygotowany do samodzielnego kierowania zespołem, ale poprawi także swoje zdolności współpracy grupowej.

Dwa intensywne dni nad morzem

Kursy menedżerskie oferowane przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku trwają zazwyczaj dwa dni – to wystarczający czas, by przyswoić niezbędną, podstawową wiedzę z zakresu zarządzania. Atrakcyjna cena i bliskość morza to dodatkowe czynniki, które mogą zachęcić do wyboru oferowanego przez WSB kursu.

Tutaj pełna: Lista szkoleń i kursów menedżerskich w Gdańsku.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here