Szkolenia IATF 16949:2016

Szkolenie IATF 16949:2016 to szkolenie pozwalające na uzyskanie kwalifikacji niezbędnych do funkcjonowania w roli auditora norm ISO. Warto uzyskać takie dodatkowe kwalifikacje potwierdzone certyfikatem, aby następnie współpracować z firmami wdrażającymi te normy na swoim podwórku.

Czym jest system IATF 16949:2016?

IATF 16949:2016 to szeroka specyfikacja techniczna dedykowane dla firm z branży motoryzacyjnej, która została wdrożona w roku 2016. Wdrożenie tego systemu do swojej firmy czy organizacji to potwierdzenie, że pracuje się zgodnie z najwyższymi standardami. Ma to niebagatelne znaczenie dla rozwoju organizacji w znaczeniu globalnym – system ten jest znany i respektowany na całym świecie. Jego wdrożenie do swojej firmy to zatem ogromny krok milowy w rozwoju. Oczywiście przygotowanie się do wdrożenia normy wymaga ogromnej pracy i zaangażowania ze strony wielu kluczowych pracowników. Muszą być oni również odpowiednio przeszkoleni. Szkolenie IATF 16949:2016 przeprowadzone przez doświadczoną firmą zajmującą się tym obszarem działania od lat, to gwarancja sukcesu we wdrażaniu go w organizacji.

Dla kogo system IATF 16949?

Jakie firmy mogą rozważać przeszkolenie swoich pracowników z tej procedury, a następnie przystąpienie do starania się o uzyskanie niezbędnych certyfikatów? System ten ma zastosowanie dla wszystkich firm związanych z branżą motoryzacyjne, a zatem tych produkujących części i elementy, ale też wykonujących usługi. Mowa tutaj między innymi o:
– produkcji części i podzespołów,
– produkcji elementów zamiennych,
– obróbce termicznej, spawaniu, malowaniu, galwanizowaniu oraz innych pracach na powierzchni materiałów.

To właśnie tego typu przedsiębiorstwach może być wdrożony system opisywany w tym artykule. Szkolenie pomaga w przygotowaniu przedsiębiorstwa do przystąpienia do certyfikacji. Daje jasne i skonkretyzowane informacje dotyczące tego, jak wyglądają skomplikowane procedury, jakie elementy będą oceniane w przedsiębiorstwie. Dla każdej organizacji to wielki krok w rozwoju, wspierany przez wykwalifikowanych w tym zakresie ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here