wnetrza

Posiadamy mniejsze lub większe korytarze, w których ważną rolę gra głównie funkcjonalność. Musi się w nich znaleźć miejsce na obuwie, odzież wierzchnią, czy schowek na dodatki. Ponadto ważnym czynnikiem stanie się ich wizualność, ponieważ to głównie pierwsze pomieszczenie w domu, w którym przyjmujemy gości. Przedstawimy Wam ciekawe propozycje do małych i dużych korytarzy.

Wśród wielu wariantów stawiamy na jakość, wizerunek i funkcjonalność, ale również cenę. Sprawdziliśmy wiele ofert sklepów internetowych, a wśród nich wikimeble.pl i z niego zostanie zaczerpnięta inspiracja.

Garderoba do małego korytarza

Wybierając odpowiednie meble do korytarza, zwróćmy uwagę na resztę aranżacji. Jeżeli nasz korytarz jest naprawdę niewielki, to prawdopodobnie brakuje w nim również światła. Wtedy najlepszym sposobem będzie rozświetlenie go jasnymi ścianami i jasnymi meblami. Inspiracją może stać się https://www.wikimeble.pl/GARDEROBY/Garderoba_Nel, która dzięki kolorystyce dąb sonoma jest jasna i przypomina fakturę drewna. Ciepły akcent z możliwością schowania kurtek, butów i dodatków w niewielkiej przestrzeni wprowadza ład i harmonię. Zachęcająca jest również cena za estetycznie wykonany mebel z płyty laminowanej, co gwarantuje nam długą użyteczność oraz za dodatkowe lustro.

Meble do dużego korytarza

Jeżeli mieszkacie w domu, to prawdopodobnie wasz korytarz jest większy, posiada okna i odpowiednią ilość światła, więc możecie sobie pozwolić na własną wizję. Nietuzinkowym i unikatowym rozwiązaniem na garderobę jest https://www.wikimeble.pl/GARDEROBY/GAREDROBA_MAXIMA do wyboru w różnej kolorystyce. Elegancki i wyglądający na masywny mebel idealnie sprawdzi się w większej przestrzeni. Dolna półka pozwala nie tylko na schowanie obuwia, ale również posłuży jako wygodne siedzisko do ich założenia. Niepowtarzalny styl spotykany w naprawdę niewielu miejscach. Ten funkcjonalny mebel pomieści niezbędne rzeczy nawet dużej rodziny. Również wykonana z płyty laminowanej jest odporna i zapewnia długą żywotność.

Każdy z nas może mieć inny gust lub nie posiada żadnego praktycznego korytarza. To również nie jest problemem. W ofercie wikimeble.pl zawsze jest możliwość dostosowania poszczególnych elementów wraz z kolorystyką. Pamiętajmy jednak, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i dotyczy to również naszych domów, czy mieszkań. Wizerunek korytarza może wiele powiedzieć o nas innym, więc zadbajmy o utrzymanie w nim ładu i ciepłej domowej atmosfery kupując sprawdzone produkty bez przepłacania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here