jadalnia

Aranżacja jadalni w stylu skandynawskim cechuje się przede wszystkim jasnymi kolorami oraz naturalnym drewnem. Wnętrze powinno być jak najbardziej naturalne, spójne kolorami, ciepłe i przyjazne. Meble w takim stylu są minimalistyczne, nie przytłaczające formą. Kolory, które dominują w stylu skandynawskim to odcienie szarości, które przełamywanie są naturalnymi kolorami drewna oraz biel. Jadalnia w stylu skandynawskim ma być prosta i funkcjonalna. Jak się urządzić? Odpowiadamy! 

Przeczytaj też: https://www.shape.pl/jadalnia-skandynawska/ 

Wybór stołu w stylu skandynawskim 

Charakterystyczną cechą stylu skandynawskiego jest tak jak wcześniej wspomnieliśmy drewno. Najlepiej kiedy jest ono w jasnym odcieniu, które świetnie prezentuje się z szarościami i bielą Planując aranżacje jadalni w takim stylu warto jest pomyśleć o prostym stole z drewna. Świetnie sprawdzi się on w takim pomieszczeniu. Dobrze, żeby meble posiadały naturalne rysunki słojów. To doda przytulności i naturalności wnętrzu. 

Jakie krzesła do jadalni w stylu skandynawskim? 

W przypadku krzeseł panuje tutaj spora dowolność. Jednak, żeby zachować styl skandynawski, warto jest sięgnąć po meble w kolorze białym lub Wstaw literkę w takim kolorze. Charakterystycznym w aranżacjach skandynawskich jest odcień szary, a także biały. Najlepiej sprawdzą się też naturalne tkaniny. Krzesła mogą zawierać też elementy drewna, które wkomponują się w wygląd stołu, należy jednak pamiętać, żeby były one w tym samym odcieniu. 

Styl skandynawski w jadalni – jakie dodatki dobrać? 

Każdy z czym charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Dotyczy to zarówno faktury, jak i kolorów. W stylu skandynawskim dodatki to nie tylko bezużyteczne graty. Tutaj każdy dodatek musi być z góry przemyślany. Wnętrze w stylu skandynawskim utrzymuje się w jasnych barwach, dlatego dodatki mogą być drewniane, białe lub szare. Przestrzeń w takim stylu możemy ozdobić bardzo modnymi w ostatnim czasie drewnianymi napisami. Warto jest pamiętać o tym, aby dodatki były nie tylko dekoracyjne, ale również funkcjonalne. 

Zobacz też: http://www.toysboard.pl/szybka-utrata-wagi-jak-szybko-schudnac/ 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here